Handmade Press Showroom logo

 Alikka.pl - zdjęcia wizerunkowe hi-res

Alikka.pl&npsp;branding&npsp;imageAlikka.pl&npsp;branding&npsp;imageAlikka.pl&npsp;branding&npsp;image

 Informacja prasowa Alikka.pl

ALIKKA to nowy projekt Alicji Stefańskiej, twórczyni marki Animalbale.com

Alicja projektuje buty dla kobiet odważnych, niezależnych, ceniących sobie komfort ale też i nonszalancję. Oryginalne materiały, nowoczesne kroje i nietypowa czasem konstrukcja to już znaki rozpoznawcze butów ALIKKA. Projektantka uczestniczy w procesie powstawania butów od idei, poprzez szkice, wykroje i szycie - aż do momentu powstania nowej pary butów. Rysunki i prototypy powstają w podwarszawskiej pracowni, a modele wykonywane są na indywidualne zamówienie. Wszystkie buty powstają przy użyciu najwyższej jakości skór, z dbałością o detal i przy współpracy z najlepszymi polskimi rzemieślnikami.

Alicja Stefańska z wykształcenia jest Magistrem Sztuki, absolwentką Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, jak również dyplomowanym Master of Fashion Footwear & ACC Design Polimoda International Institute of Fashion & Marketing Firenze. Prywatnie jest żoną i młodą mamą .

Mieszkając i studiując we Florencji Alicja miała okazję poznać najznamienitszych szewców do dziś pracujących tradycyjnymi metodami, takich jak: Stefano Bemer, czy Saskia Wittmer. W klimatycznym Castello dell’ Acciaiolo uczyła się nie tylko zasad projektowania, ale i szlifowała warsztat szewski pod czujnym okiem profesorów Polimody, a jednocześnie osób na co dzień pracujących dla wielkich marek modowych, jak Prada, Gucci, Chanel czy Roberto Cavalli. We Włoszech uczestniczyła w kilku projektach modowych, m.in. w Creativity, gdzie u boku Olgi Nieścier – założycielki VIA MODA prowadziła warsztaty dla grupy młodych projektantów. Po powrocie do Polski przy współpracy z Fashion Project prowadziła liczne warsztaty z projektowania obuwia pod patronatem, m.in. Glamour.

Alicja Stefańska dziś jest jedną z niewielu projektantek obuwia w Polsce, która oprócz samego projektowania kolekcji także samodzielnie tworzy prototypy, modele specjalne i własnoręcznie wykonuje buty szyte na indywidualne zamówienie. Osobiście dba o każdy detal butów ALIKKA.

Wszystkie modele dostępne są w sklepie online na alikka.pl i w butiku Gosi Strojek przy ulicy Solec 111 w Warszawie

 obejrzyj aktualne packshoty z kolekcji Alikka.pl


 Pliki do pobrania

pobierz informację prasową w formacie PDF 

 animalbale.jpg
 animalbaleCOMpdf.jpg
 animalbaleCOMpdf.pdf
Upss...błędne hasło, proszę spróbuj ponownie, lub...

Aby otrzymać hasło stylisty wyślij e-mail na adres: hmpress@hmpress.pl. W treści podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz nazwę redakcji. W odpowiedzi otrzymasz swoje hasło dające Ci dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości. Maksymalny czas oczekiwania na hasło wynosi 24h.

Dziękujemy!


Aby mieć dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości musisz być zalogowany.