Handmade Press Showroom logo

 O NAS

Agencja FASHION PR poszerzyła zakres swoich działań o nowy projekt - HANDMADE PRESS. Projekt powstał z myślą o młodych polskich projektantach, w których potencjał wierzymy, a którzy do tej pory nie promowali swoich marek w mediach.

Na platformie internetowej hmpress.pl znajdują się packshoty i wszystkie istotne informacje dotyczące projektantów, z którymi do tej pory nawiązaliśmy współpracę. Wszystkie dotychczasowe hasła, którymi logowaliście się Państwo na platformę www.fashionpr.pl, obowiązują również na stronie www.hmpress.pl, która działa na identycznych zasadach.

Produkty, których packshoty znajdziecie Państwo na tej stronie, są również dostępne do wypożyczeń z DESIGNERS CORNER, w showroomie  Fashion PR na Chmielnej 21/3

Upss...błędne hasło, proszę spróbuj ponownie, lub...

Aby otrzymać hasło stylisty wyślij e-mail na adres: hmpress@hmpress.pl. W treści podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz nazwę redakcji. W odpowiedzi otrzymasz swoje hasło dające Ci dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości. Maksymalny czas oczekiwania na hasło wynosi 24h.

Dziękujemy!


Aby mieć dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości musisz być zalogowany.