Handmade Press Showroom logo

 Manifiq&Co - zdjęcia wizerunkowe hi-res

Manifiq&Co&npsp;branding&npsp;imageManifiq&Co&npsp;branding&npsp;imageManifiq&Co&npsp;branding&npsp;imageManifiq&Co&npsp;branding&npsp;imageManifiq&Co&npsp;branding&npsp;imageManifiq&Co&npsp;branding&npsp;imageManifiq&Co&npsp;branding&npsp;imageManifiq&Co&npsp;branding&npsp;image

 Informacja prasowa Manifiq&Co

Eteryczna opowieść o naturze kobiety - kolekcja Promesa od Manifiq&Co

Dziewczyna Manifiq&Co – to o niej opowiada najnowsza kolekcja tej marki. To czuła opowieść o jej bogatej i nieoczywistej naturze – o kobiecej wrażliwości, odrobinie szaleństwa, o pięknie i nieposkromionej sile, która drzemie w każdej z nas. Ubrania z kolekcji Promesa sprawią, że z pewnością pozostaniesz w pamięci innych, są gwarantem wyjątkowego stylu i niezapomnianych chwil.

Manifiq&Co zabiera nas w podróż w głąb kobiecej natury i obiecuje moc wrażeń i bogactwo emocji. Różne oblicza kobiety świetnie ilustruje bohaterka kampanii Paulina Wyka – modelka o zniewalającej urodzie odnosząca sukcesy w branży mody, a prywatnie troskliwa mama. Każda z nas jest inna i w zależności od sytuacji potrafimy pokazać inne oblicze. – mówi Katarzyna Bachanek-Duś, dyrektor kreatywna Manifiq&Co - Ubrania są naszym dopełnieniem i atutem kobiecości. Dzięki nim możemy wyrazić to jakie jesteśmy i poczuć się sobą. Pragnę zainspirować dziewczyny, aby stały się własną ikoną mody i tworzyły swój styl.

Możliwość łączenia różnych elementów kolekcji z pewnością im to ułatwi i pozwoli pokazać co im w duszy gra.

Kolekcja Promesa ma być jak najpiękniejszy zapach, który pozostaje nam w pamięci na długo i nie możemy się od niego uwolnić. To obietnica podróży po świeżych i podkreślających kobiecość wzorach. Dziewczęce kroje, subtelne koronki, finezyjne spódnice i niebanalne bluzki to już znak rozpoznawczy marki Manifiq&Co. Pudrowa gama barw nadaje kolekcji Promesa lekkości, a umiejętne operowanie transparentnymi tkaninami potęguje ten efekt i dodaje seksapilu.

Sięgając po kolekcję Promesa możesz mieć pewność, że nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie, a twój obraz z pewnością pozostanie na długo w pamięci. Odważ się na ten krok i bądź przy tym pewna siebie. Bądź kobieca. Bądź najpiękniejsza. Be Manifiq!

#BeManifiq
#ManifiqGirls
#Promesa


Manifiq&Co to świeża i energiczna marka powstała z wielkiej pasji do mody i codziennych potrzeb wyrażania własnego wizerunku. Myślą przewodnią jest nieszablonowa interpretacja najnowszych trendów, dbałość o detale i ultra kobiece wzory. Wyrafinowane i niezwykle kobiece kroje oferowane przez markę czynią ją niezwykle atrakcyjną na polskim i zagranicznym rynku mody.
Elegancja i wygoda w jednym - tego z pewnością nie braknie u Manifiq&Co.

 obejrzyj aktualne packshoty z kolekcji Manifiq&Co


 Pliki do pobrania

pobierz informację prasową w formacie PDF 

 Eteryczna opowiesc o naturze kobiety - kolekcja Promesa od ManifiqAndCo.doc
Upss...błędne hasło, proszę spróbuj ponownie, lub...

Aby otrzymać hasło stylisty wyślij e-mail na adres: hmpress@hmpress.pl. W treści podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz nazwę redakcji. W odpowiedzi otrzymasz swoje hasło dające Ci dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości. Maksymalny czas oczekiwania na hasło wynosi 24h.

Dziękujemy!


Aby mieć dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości musisz być zalogowany.