Handmade Press Showroom logo

 Nife - zdjęcia wizerunkowe hi-res

Nife&npsp;branding&npsp;imageNife&npsp;branding&npsp;imageNife&npsp;branding&npsp;imageNife&npsp;branding&npsp;imageNife&npsp;branding&npsp;imageNife&npsp;branding&npsp;imageNife&npsp;branding&npsp;imageNife&npsp;branding&npsp;imageNife&npsp;branding&npsp;image

 Informacja prasowa Nife

NIFE – o marce

NIFE powstało w 2009 roku i obecnie znajduje się w czołówce najchętniej i najczęściej wybieranych przez kobiety polskich marek odzieżowych online. Założycielami marki jest małżeństwo - Sylwia i Michał Ciekot, którzy od samego początku funkcjonowania NIFE tworzą wszystkie kolekcje w Częstochowie - swoim rodzinnym mieście.

Inspiracje do tworzenia każdej kolekcji czerpiemy głównie z obserwacji, które nieprzerwanie prowadzimy od kilku dobrych lat. Skupiają się głównie na kontrastach w odbieraniu mody biznesowej w Polsce i w innych krajach oraz na obserwacji trendów, które dają ogromne możliwości wykorzystania w codziennej modzie. Misją naszej marki jest z pewnością edukacja. Nauka i pokazanie kobietom w naszym kraju, że nie muszą rezygnować z kobiecości, z podkreślania i wyrażania siebie z powodu norm ubioru obowiązujących w ich miejscu pracy”.

NIFE łączy dresscode z aktualnymi trendami w danym sezonie, często przełamując funkcjonujące już standardy w biznesowym ubiorze. Projektanci marki przykładają również dużą wagę do wygody noszenia projektowanych ubrań - „zależy nam, by klientka Nife podczas całego dnia spędzanego aktywnie w pracy i po, czuła się komfortowo i swobodnie”.

W kolekcjach NIFE pojawiają się również uniwersalne, casualowe fasony. Doskonale sprawdzają się podczas nieoficjalnych wyjść, kiedy można porzucić pewnego rodzaju codzienny "uniform".

Aktualna oferta NIFE jest dostępna w e-sklepie marki oraz renomowanych sklepach internetowych.

 obejrzyj aktualne packshoty z kolekcji Nife


 Pliki do pobrania

pobierz informację prasową w formacie PDF 

 logo-nife.eps
 o-marce-nife.pdf
 logo-nife.png
Upss...błędne hasło, proszę spróbuj ponownie, lub...

Aby otrzymać hasło stylisty wyślij e-mail na adres: hmpress@hmpress.pl. W treści podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz nazwę redakcji. W odpowiedzi otrzymasz swoje hasło dające Ci dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości. Maksymalny czas oczekiwania na hasło wynosi 24h.

Dziękujemy!


Aby mieć dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości musisz być zalogowany.