Handmade Press Showroom logo

 Nubee - zdjęcia wizerunkowe hi-res

Nubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;imageNubee&npsp;branding&npsp;image

 Informacja prasowa Nubee

Nubee to polska moda z centrum innej perspektywy.
Tworzona z potrzeby piękna, wygody i krytyki do samej siebie.
Traktowana z dystansem pasuje każdemu, poprawiając komfort życia.
Po przez jakość i krótkie serie może stać się najlepszym przyjacielem dla najbardziej wymagających. Znakiem rozpoznawczym autorskiej marki jest oversize.
Bardzo kobiece projekty maja swoje wyjątkowe nazwy: ciałozakrywaczeoraz szyjootulacze, które w dosłowny sposób oddają cechy ubrań Nubee.
Kropką nad i są chwytacze czyli metka brandu - jedyna w swoim rodzaju, która
pozwala, w sposób kreatywny, dopiąć ciuch na ostatni guzik.

 obejrzyj aktualne packshoty z kolekcji Nubee


 Pliki do pobrania

pobierz informację prasową w formacie PDF 

 info o marce.docx
 NUBEE logo.png
Upss...błędne hasło, proszę spróbuj ponownie, lub...

Aby otrzymać hasło stylisty wyślij e-mail na adres: hmpress@hmpress.pl. W treści podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz nazwę redakcji. W odpowiedzi otrzymasz swoje hasło dające Ci dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości. Maksymalny czas oczekiwania na hasło wynosi 24h.

Dziękujemy!


Aby mieć dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości musisz być zalogowany.