Handmade Press Showroom logo

 Oku Aku - zdjęcia wizerunkowe hi-res

Oku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;imageOku Aku&npsp;branding&npsp;image

 Informacja prasowa Oku Aku

Witajcie Ziemianie! Jesteśmy OKU - istoty kosmiczne, przynosimy Wam AKU - unikalne
i kolorowe skafandry. Przybywamy do Was z odległej galaktyki, aby przekazać kosmiczną wiadomość w formie kolorów i kształtów. Od eonów pracowaliśmy na ten dzień. Zbieraliśmy inspiracje, projektowaliśmy, a także lądowaliśmy w różnych częściach planety Ziemia, by zebrać potrzebne nam informacje na temat ludzkiej rasy. Osiedliliśmy się w samym sercu Gór Świętokrzyskich gdzie od podstaw, samodzielnie oraz z największą starannością tworzymy kosmiczne, bawełniane skafandry, które teraz oddajemy w Wasze ręce.

OSTRZEŻENIE !!!!
Nasze skafandry mogą powodować:

  • przypływ kosmicznej energii,
  • zwiększony poziom szczęścia,
  • doświadczanie mocy miłości.

Opis kolekcji
Nowa kosmiczna kolekcja marki OKUAKU jest wynikiem czystej inspiracji najnowszymi trendami z odległych galaktyk. Dzięki połączeniu wyrafinowanego, autorskiego wzornictwa z wyszukanym sportowym charakterem stworzyliśmy bardzo wygodne propozycje ubrań dla niej i dla niego.
Bazowym produktem kolekcji jest bluza uszyta z nieziemską precyzją z kilkunastu lub kilkudziesięciu kawałków materiału, które razem tworzą wyjątkową formę pełną geometrycznego luzu.
Panie oprócz bawełnianych bluz w różnych kształtach i kolorach znajdą dla siebie dopasowane sukienki, wygodne spodnie i spodenki, krótkie i luźne topy, kolorowe t-shirty, legginsy czy poncza.
Panowie którzy na co dzień lubią oryginalny wygląd oraz wygodę mogą wybierać w bogatej ofercie bluz, t-shirtów, spodni, spodenek czy bardziej oficjalnych kardiganów.
Dla fanów użytkowego designu powstały też kosmiczne bombery z tyvek-u, które dzięki fuzji materiału z autorskim projektem są unikatowe i niepowtarzalne.
Wszystkie nasze ubrania od podstaw tworzymy sami. Szyjemy we własnej szwalni z najlepszych dostępnych materiałów, a bawełnę z certyfikatem OEKO-TEX pozyskujemy od rodzimego producenta. Każdy produkt wielokrotnie przechodzi kontrolę jakości ponieważ stawiamy nie tylko na funkcjonalność czy design, ale przede wszystkim na jakość naszych wyrobów.
Jeśli chcesz dołączyć do naszej ziemskiej załogi, zapraszamy na: okuaku.com, madmosquitostore.com.

 obejrzyj aktualne packshoty z kolekcji Oku Aku


 Pliki do pobrania

pobierz informację prasową w formacie PDF 

Upss...błędne hasło, proszę spróbuj ponownie, lub...

Aby otrzymać hasło stylisty wyślij e-mail na adres: hmpress@hmpress.pl. W treści podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz nazwę redakcji. W odpowiedzi otrzymasz swoje hasło dające Ci dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości. Maksymalny czas oczekiwania na hasło wynosi 24h.

Dziękujemy!


Aby mieć dostęp do materiałów w wysokiej rozdzielczości musisz być zalogowany.